ADMINISTRASIE

KLK Hoofkantoor

Posbus 86
UPINGTON 8800
Tel: +27 54 -337 6200
Faks: +27 54 -332 4580
E-pos: admin@klk.co.za

Menslike Hulpbronne

Cobus Booysen
Tel: +27 54 – 337 6218
personeel@klk.co.za

 


 

Finansies & Admin

Arnold Human
Tel: +27 54 – 337 6222
arnold@klk.co.za

 


 

Voerkraal

Jan-Wagener Hanekom
Tel: +27 54 – 332 2925
Sel: 083 392 9370
voerkraal@klk.co.za

 


 

KLK Petroleum

Phillip Swart
Tel: +27 54 – 332 4494
Sel: 082 785 0629
phillip@klk.co.za

 


 

Handel

Vakant
Tel: +27 54 – 337 6226

 


 

Verkryging
Annette Neethling
Tel: +27 54 – 337 6200
annetten@klk.co.za

 


 

Oranje Nissan
Floris Lategan
Tel: +27 83 379 9030
Sel: 082 578 5757
floris@klk.co.za

 


 

KLK Korttermynversekering

Dawid van Zyl
Tel: +27 54 – 337 6277
Sel: +27 72 446 5816
dawid.vanzyl@unigro.co.za

 

KLK Medies

Lize Jooste
Tel: +27 54-337 6289
medies@klk.co.za

 


 

Lewendehawe Werwing & Spesialiteitsdienste

Stiaan von Wielligh
Tel: +27 54 – 337 6200
Sel: 082 844 6604
stiaan@klk.co.za

 


 

Rybane

Marietjie Jacobs
Tel: +27 54 – 337 6246
Sel: 082 929 7552
meraai@klk.co.za

 


 

KLK Vleis

Vakant
Tel: +27 54 – 337 7500

 


 

IT

Jaco Loubser
Tel: +27 54 – 337 6200
Sel: 082 850 5242
jaco@klk.co.za

 


 

Gordonia Motors

Hennie Marais
Tel: +27 54 – 337 6278
Sel: 083 298 1585
hennie@klk.co.za

 


 

KLK Auto

Floris Lategan
Tel: +27 54 – 337 6256
Sel: +27 83 – 379 9030
floris@klk.co.za

 


 

Interne Oudit

Grandville Marquard
Tel: +27 54 – 337 6212
grandville@klk.co.za

 


 

Kredietbeheer

Reino Huyser
Tel: +27 54 – 337 6223
reino@klk.co.za

 


 

Upington Abattoir

Werner Raubenheimer
Tel: +27 54 – 331 2984 /+27 54 – 331 2987

 


 

Ramskop Abattoir

Francois Nel
Tel: +27 27 – 341 8200
cois@klk.co.za

 


 

Carnarvon Abattoir

Danie Franken
Tel: +27 53 – 382 3349
cao@lantic.net

 


 

 

GORDONIA MOTORS 

 

Posbus 86
UPINGTON
8800 
Tel: +27 54 – 337 6251
Faks: +27 54 – 331 1266 
Handelaarshoof Hennie Marais +27 82 786 2770
Werkswinkelbestuurder Willie Marais +27 54 337 6256
Onderdelebestuurder Jurgens Slabbert +27 54 337 6253
Nuwe Voertuie Edwin van Heerden +27 54 337 6250
Nuwe Voertuie
F&I Konsultant Madri Adriaanse +27 54 337 6254

 


 

 

ORANJE NISSAN 

Posbus 78
UPINGTON
8800
Tel: +27 54 – 338 8000
Faks: +27 54 – 338 8033
Handelaarshoof  Floris Lategan +27 83 379 9030
Finansiële Rekenmeester        Jolandi Eksteen +27 54 338 8000
Onderdelebestuurder Corné Kotze +27 83 384 1534
Verkope Nuwe Voertuie Collin Veldman

+27 81 842 3899

Verkope Nuwe Voertuie Thys Strydom

+27 82 770 6259

Administrasie Mattie Hanekom +27 54 338 8000
Werkswinkelbestuurder Sarel Vorster +27 83 461 1331
F & I Konsultant Lorita Olivier +27 54 338 8000

 

KLK AUTO  

 

H/V Schröder Straat & Park Straat
Upington
8800
Tel: +27 54 – 338 8026/7/8
Handelaarshoof                                                      Kobus Liebenberg +27 82 784 1522
Verkope Manus Laubscher +27 82 657 2382
Verkope Marius Steyn +27 76 507 0400

Korttermynversekering

 

UPINGTON
Dawid van Zyl +27 (0) 54 337 6277 / +27 (0) 72 446 5816 dawid.vanzyl@unigro.co.za
Joienevive van Zyl +27 (0) 54 337 6236 joienevive.vanzyl@unigro.co.za
Loëla Myburgh +27 (0) 54 337 6236 versekering@klk.co.za
CALVINIA
Lizette Lambrechts +27 (0) 27 341 8219 lizette.lambrechts@unigro.co.za

 

Mediese versekering

 

UPINGTON 
Lize Jooste +27 (0) 54 337 6289 medies@klk.co.za
CALVINIA 
Ina Steyn +27 (0) 27 341 8218 ina@klk.co.za

UIT DIE HAND VERKOPE

 

UPINGTON 
Stiaan von Wielligh +27 (0) 54 337 6224 / +27 (0) 82 844 6604
Herman Smit +27 (0) 54 337 6244 / +27 (0) 82 373 6822
Jan Engels +27 (0) 82 772 6767
Charl Joubert +27 (0) 54 332 7514 / +27 (0) 72 116 3564
Johan Kruger +27 (0) 83 234 6886
Johan Liebenberg +27 (0) 82 457 4362
   
   
OLIFANTSHOEK
John Pedlar +27 (0) 82 492 7018
   
   
POSTMASBURG
Jan van Niekerk +27 (0) 73 884 3184
Elma de Waal +27 (0) 53 313 2111
   
KURUMAN
Marius Combrink +27 (0) 53 712 1231 / +27 (0) 82 826 4100
Gerad Markram +27 (0) 82 924 1166
André Strauss  +27 (0) 83 317 9533
   
VANZYLSRUS
Jood Cloete +27 (0) 53 781 0401 / +27 (0) 82 410 2449
   
DANIELSKUIL
Sarel Venter +27 (0) 53 384 0034 / +27 (0) 53 384 0625 (H) +27 (0) 82 873 4744
   
KENHARDT
Schalk Kunz +27 (0) 54 651 0134 / +27 (0) 83 727 4399
   
POFADDER
Pieter de Klerk +27 (0) 83 338 3984
   
BRANDVLEI
Dawie Theron +27 (0) 54 603 9000 / +27 (0) 83 337 7361
 
   
CALVINIA
Willie Burger +27 (0) 27 341 8200 / +27 (0) 83 630 6319
 
   
ASKHAM / NOENIEPUT
Jan Engels +27 (0) 82 772 6767
   
WINTON
John Pedlar +27 (0) 82 492 7018
   
RIETFONTEIN
Jan Engels +27 (0) 82 772 6767
   
PRIESKA
Jaco van Rensburg +27 (0) 82 773 5877
   
Karakoel Telers
Charl Joubert +27 (0) 54 332 7514 of +27 (0) 72 116 3564
Johan Moller +27 (0) 83 349 2616
Willie Knoesen +27 (0) 82 820 4509

 

Brandvlei KLK Vulstasie
H/v De Villiers & Hoofstraat
Upington

Tel: (054) 603 0170

Faks: (054) 603 9014

 

Gordonia Motors KLK Vulstasie
H/v Scott & Kortstraat
Upington

Tel: (054) 337 6248

Faks: (054) 331 1266

 

Groblershoop KLK Vulstasie
Hoofstraat 1
Groblershoop

Tel: (054) 833 0242

 

Jaagvlak Total Vulstasie
Paul Krugerstraat 1
Calvinia

Tel: (027) 341 8237

Faks (027) 341 2452

 

Kakamas Engen Vulstasie
Augrabiesstraat 2
Kakamas

Tel: (054) 431 0478

 

Keidebees Engen Vulstasie
Ribbokstraat 58
Upington

Tel & Faks: (054) 337 6235

 

Keimoes KLK Vulstasie
Hoofstraat
Keimoes

Tel & Faks: (054) 461 1012

 

Kenhardt KLK Vulstasie 
1 Park Street.
Kenhardt

Tel: (054) 651 0438

 

Olifantshoek KLK Vulstasie
Van Riebeeckstraat 15
Olifantshoek

Tel & Faks: (053) 331 0012

 

Pofadder KLK Vulstasie
Skoolstraat 1
Pofadder

Tel: (054) 933 0653

 

Swartmodder KLK Vulstasie
Karakoelstraat 21
Upington

Tel: (054) 331 1206

Faks: (054) 331 1266

 

Trokkie KLK Vulstasie
Pastoriestraat 1
Calvinia

Tel: (027) 341 1244

Faks (027) 341 1244

Upington Abattoir

Werner Raubenheimer

Tel: +27 54 – 331 2987

Faks: +27 54 – 331 1019

 


 

Ramskop Calvinia

Francois Nel

Tel: +27 27 – 341 8200

Faks: +27 86 622 1741

 


 

Carnarvon Abattoir

Danie Franken

Tel: +27 53 – 382 3349

www.caoabattoir.co.za

 


 

KLK Vleis

Jaco de Bruyn / Robert Pace

Tel: +27 54 – 337 7500

Faks: +27 54 – 331 1329

Askham

Eddie vd Merwe
Posbus 5
Askham
8814

Tel: 054 – 511 0011

Sel: 082 289 6365

Faks: 054 – 511 0066
askham@klk.co.za

 


 

Brandvlei

John Eygelaar
Posbus 18
Brandvlei
8915

Tel: 054 – 603 9000

Sel: 076 576 4831

Faks: 054 – 603 9014
brandvlei@klk.co.za

 


 

Calvinia

Marius Burger
Posbus 74
Calvinia
8190

Tel: 027 – 341 8200

Sel: 066 084 0061

Faks: 027 – 341 8204
calvinia@klk.co.za | mariusb@klk.co.za

 


 

Danielskuil

Piet van Zyl
Posbus 88
Danielskuil
8405

Tel: 053 – 384 0034

Sel: 082 288 1048

Faks: 053 – 384 1406
danielskuil@klk.co.za

 


 

Deben

Jannie Thirion
Posbus 16
Deben
8463

Tel: 053 – 791 0241

Sel: 079 654 0430

Faks: 053 – 791 0273
deben@klk.co.za

 


 

Groblershoop

Wihann Oosthuizen
Posbus 63
Groblershoop
8850

Tel: 054 – 833 0163

Sel: 072 937 6494

Faks: 054 – 833 0265
groblershoop@klk.co.za

 


 

Hotazel

Danie Botes
Posbus 396
Hotazel
8490

Tel: 053 – 741 1261

Sel: 079 086 8293

Faks: 053 – 741 1422
hotazel@klk.co.za

 


 

Kakamas

Ekhardt Kuhn
Posbus 10
Kakamas
8870

Tel: 054 – 431 0707

Sel: 082 356 7097

Faks: 054 – 431 1609
kakamas@klk.co.za

 


 

 

Keimoes

Bennie Willers
Posbus 11
Keimoes
8860

Tel: 054 – 461 0312

Sel: 079 624 1195

Faks: 054 – 461 0314
keimoes@klk.co.za

 


 

Kenhardt

Lynette Scheepers
Posbus 39
Kenhardt
8900

Tel: 054 – 651 0040

Sel: 060 690 8109

Faks: 054 – 651 0469

kenhardt@klk.co.za

 


 

Kuruman

Jan Smith
Posbus 454
Kuruman
8460

Tel: 053 – 712 2222/1

Sel: 066 197 0511

Faks: 053 – 712 3676
kuruman@klk.co.za

 


 

Nieuwoudtville

Nicolette Vorster
Posbus 53
Nieuwoudtville
8180

Tel: 027 – 218 1065

Sel: 082 287 1114

Faks: 027 – 218 1345
nwl@klk.co.za

 


 

Noenieput

Faan Laubscher
Posbus 5
Noenieput
8813

Tel: 054 – 551 0005

Faks: 054 – 551 0005
noenieput@klk.co.za

 


 

Olifantshoek

Barbara Swart
Posbus 41
Olifantshoek
8450

Tel: 053 – 331 0031

Sel: 082 633 7789

Faks: 053 – 331 0067
olifantshoek@klk.co.za

 


 

Pofadder

Jandrie Steenkamp
Posbus 92
Pofadder
8890

Tel: 054 – 933 0050

Sel: 076 063 9480

Faks: 054 – 933 0255
pofadder@klk.co.za

 


 

Postmasburg

Vakant
Posbus 45
Postmasburg
8420

Tel: 053 – 313 2111

Sel: 082 283 6831

Faks: 053 – 313 0390
postmasburg@klk.co.za

 


 

Rietfontein

Adam Visagie
PK Mier
8811

Tel/Faks: 054 – 531 0045

Sel: 079 984 6520

rietfontein@klk.co.za

 


 

Silo’s Calvinia

Marius Burger
Posbus 74
Calvinia
8190

Tel: 027 – 341 8222

Sel: 660 84 0061

Faks: 027 – 341 2938
silo@klk.co.za

 


 

Upington

Faan Laubscher
Posbus 86
Upington
8800

Tel: 054 – 337 6200

Sel: 066 196 6204

Faks: 054 – 337 7322
faan@klk.co.za

 


 

Vanzylsrus

Jaco Moller
Posbus 20
Vanzylsrus
8467

Tel: 053 – 781 0248

Sel: 079 455 2971

Faks: 053 – 781 0243
vanzylsrus@klk.co.za

Kathu Build it
Michiel Storm
Tel: 053 723 1752

Sel: 060 915 9627

Faks: 053 723 2578
kathu@klk.co.za

 

Postmasburg Build it
Annalize Sekgoro
Tel: 053 313 0449

Sel: 060 843 9747

Faks: 053 313 0413
builditpmb@klk.co.za

 

Upington Build it
Johann Meyer
Tel: 054 332 3727

Sel: 072 381 0653

Faks: 054 332 4099
builditupt@klk.co.za

 

Kuruman Build it
Johan Cordier
Tel: 053 712 2222

Sel: 064 688 2395

Faks: 053 712 3063
builditkur@klk.co.za

KONTAK ONS DIREK: